Düz Bacalar

Ana Sayfa / Bacalar / Düz Bacalar

write my paper size-full wp-image-6473″ src=”http://hansomine.com/wp-content/uploads/2015/03/duz-bacalar.jpg” alt=”duz-bacalar” width=”291″ height=”284″ />SW (Tek Cidar), TUBEST’in tüm Avrupa’da önerdiği paslanmaz çelik tek cidarlı sistemdir; sektörde yirmi yılın vermiş olduğu üretim tecrübesinden doğup, her türlü baca tesisatında performans ve güvenliği garanti eder.

Bu sistem, AISI 316 L paslanmaz çeliğin kalitesini en yeni üretim teknikleriyle birleştirir: kontrollü inert gazlı ortamda boyuna kaynak, eşmerkezli bordürler üzerinde kalibre edilmiş muf, bu ürünü projelendirilebilir her durum için kullanılabilir kılar. Pozitif basınçlı (P1) bacalarda, uygun olan sertifikalı conta sayesinde montajı yapılabilir; contasız olarak, negatif basınçta (N1) çalışan kurulumlarda kullanılabilir. Sıcaklı seviyesine bağlı olarak problem de yaratmaz, 600 C’ye kadar test edilmiştir. Laboratuarda testlerden geçirilmiş V2 korozyon dayanımı, sıvı, katı ve gaz yakıtla çalışan her türlü tesisat uyumuna olanak sağlar. SQ gamındaki tüm bağlantı parçaları, mükemmel seviyedeki performanslarıyla CE işaretlemesine sahip olmuştur. Bu, SQ sistemini emniyetli ve zaman içerisinde güvenilebilir bir sistem haline getirir.

Teknik Özellikler378-Image-360x500-0

TUBEST Baca Sistemleri’ne ait SW SISTEM tek homework portal cidarlı modüler parçalar, EN 1856-1 ve 1856-2 normlarına uygun olup CE işaretine sahiptir ve contalı veya contasız olarak monte edilebilir. Parlak BA kaplamalı minimum 0,4 mm kalınlığında AISI 316 L paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Kendinden merkezleyen nervürlü kalibre erkek / dişi muflama.EN 14241-1 normlarına uygun sertifikalı 3 tirnakli sızdırmazlık contası ve mekanik kompresyonlu güvenlik şeritli bağlantı.Kurulum, üreticinin talimatlarına uygun olarak gerçekleştirilmelidir. Yanma ürünlerinin egzos (atik gaz bosaltimi da denilebilir) sistemlerinin kurulumu, geçerli mevzuat kuralları tarafından öngörülen kanunların gerektirdiği azami özen ile yapılmalıdır.

Bize Ulaşın

Size en kısa sürede cevap ileteceğiz.

Arama terimini giriniz